Author: 0***3
Date:
Review: Value for money: i will buy this again Qualité de la Lace: 10/10❤️❤️ Easy to wear: easy to wear Hairstyle Stylishness: nice hair its really look human hair
Màu sắc: Nhiều màu
Price: 510.000₫
| Composition | 100% Polyester |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Gold |
| Type | T-Part Lace Wigs |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 150 |
| Lace Area | 13*4*1 |
| Trọng lượng tịnh | 223 g |
| Chiều dài | 76.2 cm |
| Đầu | 56 cm |
| SKU | sb2312299314329979 |
Author: 0***3
Date:
Review: Value for money: i will buy this again Qualité de la Lace: 10/10❤️❤️ Easy to wear: easy to wear Hairstyle Stylishness: nice hair its really look human hair
Màu sắc: Nhiều màu
Author: m***8
Date:
Review: the hair colour looks natural and I like the baby hair.
Màu sắc: Nhiều màu
Author: m***8
Date:
Review: lace is ok, colour os natural and baby hair is a plus
Màu sắc: Nhiều màu
Author: i***o
Date:
Review: Very good condition and good quality for the first
Màu sắc: Nhiều màu
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm